T2 C11000 Acr Copper Tube TP2 C10200 3 Inch Copper Heat Pipe

Tlhaloso e Khutšoanyane:

Copper tube e boetse e bitsoa pherese koporo tube.Mofuta oa peipi ea tšepe e se nang ferrous, ke peipi e hatelitsoeng le e huloang e se nang moroko.Liphaephe tsa koporo li na le litšobotsi tsa motlakase o motle oa motlakase le mocheso oa mocheso.Ke lisebelisoa tse ka sehloohong bakeng sa lisebelisoa tsa conductive le lisebelisoa tsa ho senya mocheso oa lihlahisoa tsa elektronike, 'me li fetohile khetho ea pele bakeng sa likonteraka tsa morao-rao ho kenya liphaephe tsa metsi, liphaephe tse futhumatsang le tse pholileng mehahong eohle ea khoebo ea bolulo.Liphaephe tsa koporo li na le khanyetso e matla ea ho bola, ha li na oxidized habonolo, ha li sekamele tšebetsong ea lik'hemik'hale ka lintho tse ling tsa mokelikeli, 'me li bonolo ho kobeha.


  • Mofuta:phala e otlolohileng ea koporo, phala ea koporo ea pancake, phala ea koporo ea capillary
  • Tloaelo:GB/T1527-2006,JIS H3300-2006,ASTM B75M,ASTMB42,ASTMB111,ASTMB395, ASTM B359,ASTM B188,ASTM B698,ASTM B640, joalo-joalo
  • Sebopeho:E chitja, Sekwere, Rectangular, Oval, halofo-chitja
  • Potoloho:OD:2-914mm (1/16"-36") WT:0.2-120mm(SCH5S-SCH160S)
  • Sekwere:Boholo: 2 * 2-1016 * 1016mm(1/16"-40") WT0.2-120mm
  • Bolelele:1m, 2m, 3m, 6m, kapa ha ho hlokahala
  • Lintlha tsa Sehlahisoa

    Li-tag tsa Sehlahisoa

    Boemo ba sehlahisoa

    1. Litlhaloso tse ruileng le mehlala.

    2. Sebopeho se tsitsitseng le se ka tšeptjoang

    3. Mefuta e khethehileng e ka etsoa ha ho hlokahala.

    4. Qetella line ea tlhahiso le nako e khutšoanyane ea tlhahiso

    peipi ea koporo (1)
    poleiti ea koporo (4)
    Cu (Mits) 99.9%
    Ultimate Strength (≥ MPa) TS'ELISO
    Sebopeho Koele
    Elongation (≥ %) maemo
    Botenya 0.3mm ~ 80mm
    Tshebeletso ya Tshebetso Ho itšeha, ho koba, ho qhibidiha, ho tjheseletsa, ho phunya
    Alloy Kapa Che E seng Alloy
    Standard GB
    peipi ea koporo (2)

    Likaroloana

    1. Hobane liphaephe tsa koporo li bonolo ho sebetsana le ho li kopanya, li ka boloka thepa le litšenyehelo tsohle nakong ea ho kenya, li na le botsitso bo botle le ho tšepahala, 'me li ka boloka tlhokomelo.

    2. Koporo e bobebe.Bakeng sa liphaephe tse sothehileng tsa bophara bo tšoanang ba ka hare, phala ea koporo ha e hloke botenya ba tšepe ea tšepe.Ha e kenngoa, pipe ea koporo ha e theko e tlaase ho e tsamaisa, ho bonolo ho e hlokomela, 'me e nka sebaka se senyenyane.

    3. Koporo e ka fetola sebopeho.Kaha peipi ea koporo e ka kobeha le ho holofala, hangata e ka etsoa hore e be litsoe le manonyeletso.Likoba tse boreleli li lumella phala ea koporo hore e kobehe ka lehlakoreng leha e le lefe.

    4. Koporo e bonolo ho hokahanya.

    5. Koporo e bolokehile.Ha e dutle, ha e tshehetse ho tuka, ha e hlahise digase tse chefo, mme e hanela kutu.

    Kopo

    1. Coil e bataletseng ea ACR, kopo ea boenjiniere e akaretsang

    2. Coil ea LWC bakeng sa ACR, kopo ea boenjiniere e akaretsang

    3. Li-tubes tse otlolohileng tsa koporo bakeng sa ACR le sehatsetsing

    4. ACR, ka hare groove koporo tube bakeng sa sehatsetsing

    5. Lipeipi tsa koporo bakeng sa mekhoa ea lipalangoang tsa metsi, khase le oli

    6.PE e koahetsoeng ka pipe ea koporo bakeng sa tsamaiso ea ho fana ka metsi / khase / oli

    7.Semi-finished koporo tubes bakeng sa tšebeliso ea indasteri

    phala ea koporo (5)
    poleiti ea koporo (2)
    letlapa la koporo (5)
    poleiti ea koporo (3)

    LBH

    1. Nka fumana mantsoe a qotsitsoeng joang ho uena?

    U ka re siela molaetsa, 'me re tla araba molaetsa o mong le o mong ka nako.

    2.Na u tla tlisa thepa ka nako?

    E, re tšepisa ho fana ka lihlahisoa tsa boleng bo holimo le ho fana ka thepa ka nako.Botšepehi ke molao oa k'hamphani ea rona.

    3.Na nka fumana disampole pele odara?

    Ehlile ho joalo.Hangata lisampole tsa rona ke tsa mahala, re ka li hlahisa ka lisampole tsa hau kapa lits'oants'o tsa tekheniki.

    4.Lipehelo tsa hau tsa tefo ke life?

    Nako ea rona e tloaelehileng ea ho patala ke 30% depositi, 'me re phomola khahlanong le B/L.EXW, FOB, CFR, CIF.

    5.Na u amohela tlhahlobo ea motho oa boraro?

    Ee ruri re amohela.

    6.Re tšepa k'hamphani ea hau joang?

    Re sebetsa ka ho khetheha khoebong ea tšepe ka lilemo tse ngata re le mofani oa thepa ea khauta, ntlo-khōlō e sebakeng sa setereke sa Tianjin, re amohelehile ho etsa lipatlisiso ka litsela leha e le life, ka mekhoa eohle.


  • E fetileng:
  • E 'ngoe:

  • Ngola molaetsa wa hao mona mme o re romele wona